„Albowiem gdzie są dwaj albo trzej zebrani w imię moje, tam jestem pośród nich.”
(Mt 18,20)

W czwartek po Niedzieli Miłosierdzia Bożego rozpoczęliśmy długo oczekiwane Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy Wiary 2024, które zakończyły się 13 czerwca. Były to niezwykłe tygodnie pełne modlitwy, refleksji i duchowego wzrostu. Przygotowane przez nas spotkania przyciągnęły wielu uczestników, gotowych na nowo odkrywać swoją wiarę i umacniać więź z Bogiem.

Przebieg Rekolekcji

Rekolekcje były podzielone na osiem tematycznych spotkań, każde z nich skupiające się na innym aspekcie naszej wiary. Rozpoczęliśmy od tematu grzechu, przechodząc przez zbawienie w Jezusie, wiarę i nawrócenie, aż po działanie Ducha Świętego w Kościele. Każde spotkanie było okazją do głębokiej refleksji i modlitwy, a także do uczestnictwa we Mszy Świętej.

Jednym z najbardziej poruszających momentów była modlitwa o uzdrowienie wspomnień, która pozwoliła wielu uczestnikom doświadczyć uzdrawiającej mocy Boga.

 

„Niech wasza łagodność będzie znana wszystkim ludziom: Pan jest blisko!” (Flp 4,5)

Dziękujemy Panu Bogu za wszystkie łaski, którymi nas obdarzył podczas tych rekolekcji. Jesteśmy wdzięczni za każdą chwilę modlitwy, za wszystkie spotkania, rozmowy i świadectwa, które wzmocniły naszą wiarę i pozwoliły nam doświadczyć Bożej miłości w wyjątkowy sposób.

 

Zapraszamy na Kolejne Wydarzenia

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą pogłębić swoją wiarę i doświadczyć bliskości Boga, na kolejne wydarzenia organizowane przez Szkołę Nowej Ewangelizacji im. Św. Kingi. Niech Pan prowadzi nas wszystkich ku pełni życia w Jego miłości i łasce.

Boże, dziękujemy Ci za każdą duszę, młodą i starszą, która mogła usłyszeć Twoje Słowo podczas tych rekolekcji. Prosimy Cię, abyś obdarzył ich łaską wzrostu duchowego i umocnienia w wierze. Niech zasiane przez nas ziarno padnie na żyzną glebę i przyniesie obfity plon, który będzie świadectwem Twojej miłości i mocy.

Maryjo, nasza Matko i Opiekunko, prosimy Cię, abyś chroniła te młode dusze przed wszelkimi pokusami i zepsuciem świata. Prowadź ich zawsze do swojego Syna, Jezusa Chrystusa, i otaczaj swoją matczyną miłością.

Amen.

Zapraszamy do galerii zdjęć