"Oto ja służebnica Pańska, niech mi się stanie według Twego słowa"  (Mk 1,38b)

W dniach od 9 - 10 czerwca 2017 prowadziliśmy Kurs " Słowo Boże w życiu Maryi" dla wspólnoty przy domu zakonnym Zgromadzenia Córek Bożej Miłości w Pabianicach. Spotkaliśmy około 70 osób, które z radością brały udział w kolejnych rozważaniach. Siostry ze Zgromadzenia Córek Bożej Miłości otoczyły nas serdeczną opieką i zapewniły piękną oprawę muzyczną podczas trwania kursu.

Uczyliśmy się od Maryi słuchać, przyjmować i zachowywać w sercu Słowo Boże, a także z pośpiechem w mocy Ducha Świętego, razem z Maryją nieść Dobrą Nowinę.

Maryjo Królowo naszych serc, dziękujemy Ci za ten czas spotykania się z Tobą w Słowie Bożym, pochylania się nad tajemnicą Wcielenia. Dziękujemy, że prowadzisz nas drogą prostą do swego Syna i w każdej sytuacji wskazujesz na Niego. Dziękujemy Oblubienico Ducha Świętego za ten czas wielu darów, które przez działanie Ducha Świętego w naszym życiu i w naszych sercach wydadzą obfite owoce.

Maryjo, Tobie zawierzamy, Tobie oddajemy siebie i całe nasze życie. Prowadź nas Gwiazdo Ewangelizacji . Prowadź do swego Syna. Prosimy Maryjo, otocz matczyną opieką swoje dzieci.

Zapraszamy do galerii zdjęć